Хмільне гуляння

Приєднуйся до веселощів Хмільного гуляння!

21 Вересня 2017 року, 16:51

840 0

Ніхто вже й не пам’ятає, коли Альянс та Орда почали організовувати Хмільне гуляння, та одне можна сказати точно — це сталося після того, як дворфи придумали перший сорт пива. Учора почалося це п'янюче дійство, тому, налий собі кухоль міцного громоварського еля та присядь біля багаття. Мені сильно хочеться розповісти про це веселе свято!

На Хмільне гуляння приходять усі питущі члени Альянсу та Орди. Щороку Ячміновари, Громовари та майстри міцних напоїв від огрів змагаються, чиє пійло здасться смачнішим для відвідувачів, та чий кухоль сильніше вдарить по мізках. Потрапивши до табору пивоварів біля Залізогарта чи Орґріммара, відразу відчується манливий запах сирів, кренделів, різноманітних копчених ковбасок та п’янкий запах пива. Що ще потрібно справжнім гулякам?

Хмільне гуляння

Коли алкоголь як слід відіб’є мізки та вставить їх назад у черепну коробку, з’являться дворфи братії Чорної Гори. Вони також немало хильнули й хочуть зіпсувати святкування веселеньких роззяв. Зловісні дворфи з’явиться з-під землі та намагатиметься вкрасти пиво! Май на увазі, якщо ти попросиш безкоштовного варива та доп’єш його, у тебе з’явиться можливість гаратнути по їхніх куполах з усієї сили. Так ти врятуєш фестиваль, забезпечивши веселощі на декілька годин уперед та отримаєш призові жетони Хмільного гуляння! За ці золоті монетки ти матимеш можливість придбати тематичний одяг, милих тваринок та засоби пересування.

Завдання

Крім цього, коли набридне випивати дурманні напої та захочеться встромитися у якусь пригоду, підійди до когось з учасників фестивалю. Вони можуть дати тобі деякі завдання та оплатити їхнє виконання жетонами! Пропоную поглянути на деякі з них.

Хмільне гуляння
Смачного!

Дещо про досягнення


З'їси 8 видів закусок Хмільного гуляння:

  • В'ялена ковбаска
  • Гостра ковбаска
  • Пікантна копчена ковбаска
  • Крендель до пива
  • Солена ковбаска
  • Гострий сир з цибулькою
  • Соковита ковбаска
  • Зв'язка золотистих сосисок

Розблокувавши шість ігрових досягнень, ти отримаєш звання «Пивовар». Тож потрібно випити море еля, адже пивний фестиваль продовжиться аж до 4 жовтня! Також не завадить допомогти тим, хто цього потребує, та заробити трішки грошенят на пійло.

Хмільне гуляння


По скрипту
. Нагадаю, що
два випуски коміксів, які розповідають про події до чергового пришестя Легіону на Азерот, уже «Коло вогнища». Тому ти можеш знайти першу історію тут, а другу — тут. Щасти!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу