World of Warcraft

Наступний адон World of Warcraft: Джайна Праудмур та Володарі Пустоти

21 Серпня 2017 року, 18:03

1569 2

Вже завтра, у вівторок 22 серпня пройде одна із найбільш вражаючих ігрових виставок світу, а саме — Gamescom 2017, що кожного року розташовується в Кельні, Німеччина. Це означає, що всі відомі ґейм-видавництва приїдуть туди та продемонструють громадськості ігрові новинки, а також доповнення до них у вигляді книг, коміксів та іншого смачного луту. Наша улюблена Blizzard Entertainment, кажуть, привезе відомості про новий адон World of Warcraft, у якому Палаючий Легіон нарешті допалає, вибач за тавтологію та гостру гру слів. Не варто радіти, адже на героїв Азероту чекатиме нова загроза в особі Старих Богів (також - «Древні Боги») та їх правителів, Володарів Пустоти (далі — «Володарі Пустоти», «Повелителі Безодні»). Про це та інше — нижче.

Володарі Пустоти, Старі Боги та роль наару у війні

Протягом адону «Легіон» гравці World of Warcraft познайомилися з безліччю нових цивілізацій, поспілкувалися із давно забутими героями (привіт, Тураліон та Аллерія!) та засвоїли оновлений канон, адже всесвіт розвивається, і події не стоять на місці. Нині герої подолали «паралельного» Ґул’дана, історія якого стала канонічною й у нашому з тобою часовому відрізку, а також відправили в Безодню Порожнечі Архімонда та Кіл’Джедена з їх численною кількістю демонів. Наступним поляже останній і найголовніший володар Легіонувеликий Сарґерас, грішний титан. Буду відвертим: піску в його піщаному годиннику вже майже не залишилося, і, якщо звернути увагу на те, як герої скалічили його головнокомандувачів, шансів зберегти свої позиції у Палаючого Легіону немає.

World of Warcraft
Головна база Палаючого Легіону розромлена. Сарґерас йтиме у ва-банк

Хотілося б розповісти про те, що може статися в майбутньому або в одному з паралельних вимірів: що буде, як цієї могутньої кислотно-зеленої армії не стане? На плечі героїв Азероту впаде боротьба з іншою армією, більш небезпечною й нещадноюВолодарями Пустоти.

Ти спитаєш, чому я відмінюю слово «Азерот», якщо недавно розробники у квестовому ланцюжку дали зрозуміти, що титан Азерот - дівчинка, і, виходячи з вище сказаного, за правилами української мови, дане слово, яке відноситься до жіночого роду, відмінювати не можна. Відповідаю: в завданнях Хадґара та кришталевого Магні говорилося про душу титана, тому якщо мова йде про планету, можна відмінювати слово «Азерот», як і колись.
Ранарус Заклятрон «Коло вогнища» все про Warcraft українською
Ранарус Заклятрон
Магістр Таємної магії

Для тих, хто все своє життя провів у дворфійському танку, повідомляюці загадкові істоти, яких не бачив ще жоден живий організм на планеті,вороги Палаючого Легіону. Власне кажучи, Сарґерас і почав знищувати світи через те, що Володарі Пустоти поневолювали душі ще ненароджених титанів та опоганювали за допомогою всім нам відомих Старих Богів. Найшвидшим шляхом позбавити армію Повелителів Безодні притоку нової «крові» є знищення душ потенційних представників Пантеону. Більш детальну історію ти зможеш прочитати в мемуарах Залу Дослідників, що в Стальгорні, або в книзі «Воркрафт: Хроніки. Том 1».

На мою думку, якби на нашій стороні були хороші дипломати, гадаю, з Легіоном можна було б домовитися та стати по одну сторону барикад у війні проти Повелителів Безодні. Адже, хто знає, можливо, знищивши військову машину Сарґераса, ми позбавимося єдиного можливого союзника в цій війні.

World of Warcraft

Щоправда, у всесвіті існують ще одні загадкові істоти, володарі Святого Світлаповна протилежність Володарів Пустоти. Ім’я їм наару. Після падіння Палаючого Легіону вони продовжать свою боротьбу проти сильнішого противника. Завдяки пророку Велену та Армії Світла, яку герої знайшли на розколеному Арґусі, представники добра узгоджуватимуть свої дії, аби досягнути спільної глобальної ціліподолати зло у всесвіті. Що найголовніше, гадаю, володарі Святого Світла стануть поводирями нашої військової сили в боях проти Повелителів Безодні, оскільки тільки вони уявляють, як боротися проти своїх антиподів.

Отже, подорож через величезний портал на Арґустільки початок. Азеротівцям прийдеться відвідати ще не одну планету в пошуках Володарів Пустоти, або, хоча б їх представників, яких на нашій планеті заведено називати Древніми Богами. Тепер полем бою буде не тільки Азерот, а й весь космічний простір. Ти ж завжди мріяв стати подорожнім у Великій Позамежній Темряві, правда?

Історія Джайни Праудмур прямуватиме новим шляхом

World of Warcraft

Поширено різне ставлення до цієї беззаперечно вагомої персони всесвіту Warcraft, тому протягом декількох адонів сформувалася своєрідна лінія розмежування: по одну сторону розташувалися прихильники думки, що Джайна бажає добра титану Азерот, правда бажає досягнути благополуччя власним способом, з іншоїшанувальники теорії, що колишня голова Кірін-Тору збожеволіла під впливом Старих Богів і стане на сторону Володарів Безодні в прийдешній війні. Проте й ті, й інші не заперечують факту, що чарівниця відіграє ключову роль у наступній главі тисячолітньої історії.

Фан-мапа морської держави Кул-Тірас

Гадаю, вона не безслідно зникла на початку «Легіону» через розбіжності з іншими членами Кірін-Тору. Їй нема куди йти, адже останній прихисток чарівниці, фортеця Терамор, поліг від потужної мана-бомби ще за часів правління Ордою Ґарроша Пекельного Крику. Припускаю, Джайна шукатиме дорогу до острова Кул-Тірасїї батьківщини, дому батька та брата. Але й тут халепа, бо до цієї морської цивілізації зараз не ходить жоден зі сучасних моряків, та й взагалі невідомо, хто керує на даний момент островомбрат Дерек загинув під час Першої війни, а батько Делін поліг від руки напіворка-напівогра Рексара в Калімдорі після Третьої війни. У ті далекі та темні часи молода чарівниця стала на бік Орди, чим фактично дала дозвіл на вбивство батька. Тому, навряд їй будуть раді в Кул-Тірасі, якщо вона туди добереться.

Декілька тижнів тому гравці викопали у файлах гри текстуру броні з морською символікою та зеленим забарвленням. Схожий стиль обладунків був у морського народу Кул-Тірас ще в старенькому Warcraft 3. Тому, цілком ймовірно, Джайна таки дістанеться до батьківщини і якимось чином вмовить жителів острівної держави стати на сторону боротьби проти Повелителів Безодні. Або за, якщо теорія про божевілля чарівниці правдива.

World of Warcraft

Втім, я прихильник добрих намірів Джайни Праудмур та гадаю армія морської нації боротиметься на стороні Армії Світла й залишаться на Азероті, щоб вести війну разом із декількома наару проти Старих Богів, які звільняться з місць ув’язнення і продовжуватимуть отруювати душу титана.

На цьому поки все. Яскраве полум’я гасити не буду, оскільки мені потрібно розповісти тобі ще багато цікавогозавтра Gamescom 2017, кінець кінцем! Слідкуй за найцікавішими новинами тут. А щоби нічого не пропустити, можеш підписатися на новини внизу сайту. Вони приходитимуть прямісінько на твою поштову скриньку щонеділі о 16:00. До зустрічі «Коло вогнища»!

Схожі публікації

Коментарі

There are 2 comments

Листівка часу