World of Warcraft

Доісторичний образ Сарґераса та діалог між володарами Арґусу

5 Вересня 2017 року, 14:25

2166 0

Мрії здійснюються! Завдяки оновленню під номером 7.3 до World of Warcraft, яке перенесло героїв на розломлену планету Арґус, гравці зможуть на власні очі побачити початок тернистої історії дренеїв.

У книзі «Піднесення Орди» (в оригіналі — «Rise of the Horde») приділено немало уваги ередарам та вигнанцям дренеям, а саме — розповідь про те, як більша частина могутнього народу стала навколішки перед Палаючим Легіоном. Якщо ти досі не читав цю працю, наполегливо рекомендую, оскільки вважаю цю книгу одною з основних у розвитку історії улюбленого всесвіту. Якщо ж ти боїшся ігрових спойлерів та бажаєш самостійно скуштувати контент, яким приправила гру Blizzard Entertainment, не дивися видиво, яке йде нижче цього тексту та не читай слова, які йдуть після нього.

Цей голос, харизма, атмосфера! У сцені, яка, здавалося, згубилася в анналах історії, божественним є абсолютно все. Та дренеї пам’ятають кожну пилинку часу. Їхній володар, пророк Велен, доніс до героїв Азероту секрети, зберігання яких турбували його тисячі років. Він єдиний із лідерів Арґусу, хто не піддався поклику жаги безмежної сили та відмовив грішному титану Сарґерасу приєднатися до лав Легіону.

Цей момент пройняв мене до дальніх кутків душі, тому я зробив помітки у своєму щоденнику, щоби легендарні слова пророка не згубилися в майбутньому.
Ранарус Заклятрон «Коло вогнища» все про Warcraft українською
Ранарус Заклятрон
Магістр таємної магії

Розмова між Сарґерасом та володарами Арґусу


Сарґерас, грішний титан: «Покляніться мені у вірності, віддайте душі кожного ередара на служіння моїй справі. Я возвеличу вас, дам знання та могутність, про які ви не могли й мріяти. Разом ми станемо Легіоном та поборемо зголоднілу пустоту, яка грозиться поглинути все живе».

Архімонд: 
«Те, що він нам пропонує — недостатньо».

Кіл'Джеден:
«Титан пропонує величезну силу… Вірогідно, він каже правду».

«Я сподівався, що інші відчують темряву в пропозиції Сарґераса. Але вони були засліплені пихатістю… їхньою жагою до безмежної сили. Невдовзі кристал Ата’мал показав мені жахливу правду, що може статися, якщо ми приймемо пропозицію титана. Ми станемо не розумними лідерами, а ненависними монстрами».
World of Warcraft
Пророк Велен
Непідвласний Часу

Висновки

Слід зауважити, що героям уперше вдалося побачити первісного Сарґераса, зовнішній вигляд якого ще не поглинула скверна. Він з’явився з тоненького променя світла, неначе й справді несе добро. Та насправді він звичайний боягуз, який йде шляхом найменшого спротиву — прагне стерти все живе та висмоктати життя з безлічі душ ненароджених титанів. Власне й те, що роблять Володарі Безодні. Сарґерас піддався первинним почуттям, коли почав свій кривавий похід. Він не дав розуму час збагнути, до чого це призведе.

Сподіваюся, ти отримав таку ж насолоду, що й твій вірний слуга. Пам’ятай, коло вогнища ти можеш дізнатися про найвідоміші діяння, сотворені героями Великої Позамежної Темряви за всю історію існування живого, та події, що не залишать байдужим.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу