World of Warcraft

World of Warcraft: Легіон та патч 7.3

23 Серпня 2017 року, 21:51

1403 0

Щойно відгриміла презентація Blizzard Entertainment на Gamescom 2017, тож, як і заведено, компанія не оминула один із своїх хітів - World of Warcraft. На жаль, про нове доповнення не згадували, але розповіли детальну інформацію про патч 7.3 пад назвою «Тіні Арґусу», який приведе героїв прямісінько на рідну планету дренеїв.

Над Азеротом повисла отруєна скверною планета. Там знаходиться головна база Палаючого Легіону, і героям про це відомо. Тому сівши на Віндикар, корабель-шлюпку Екзодару, вони відправляються на майже мертву планету, щоб закінчити війну з армією Саргераса і самим володарем армії зла.

World of Warcraft
Віндикар всередині
«Тисячі років тому ередари на Арґусі жили в мирі та злагоді. Три їхні великі лідери — Архімонд, Кіл’джеден та Велен — правили своїм народом. Однак цей успіх привернув увагу грішного титана, Саргераса. Після того як велика частина населення планети потрапила під вплив Саргреаса і пішла по шляху темряви, перетворившись на демонів, Велен (у якого є дар передбачення майбутнього) і його послідовники покинули планету завдяки допомозі наару. Ті, хто полетів з Арґуса почали називати себе дренеями, що в перекладі означає “вигнанці”. Відразу після цього Палаючий Легіон захопив планету».
Іон Хаззікостас
Іон Хаззікостас
Керівник розробки World of Warcraft

На Віндикарі зібралися Велен та Іллідан, який дорікає пророку, що віра завжди була його слабістю. Зібравшись, азеротівці відправляються підкорювати загублену на просторах Великої Темряви планету.

World of Warcraft

Подорожніх чекають декілька нових клаптиків історії, 3 нові ігрові зони різної контрастності — починаючи від спустошених скверною земель до наповнених старовинними ередарськими храмами міст. Протягом трьох тижнів тобі відкриватимуться нові деталі історії Арґусу — що було, що коїться зараз та що, можливо, чекає на планету.

Графік подій

Перший тиждень

Почни подорож з Крокууна, об’єднай свої сили з Армією Світла в Пустищах Анторуса, членами якої є Тураліон та Аллерія, та отримай доступ до нових локальних завдань (я знаю, вони тобі подобаються).

Другий тиждень

Ти зможеш завершити сюжетний ланцюжок в Крокууні, після чого дістанешся до зруйнованого міста ередарів Мак’Арі. Кожен гравець отримає доступ до точок вторгнення, тому ти та твої соратники матимете можливість завадити Палаючому Легіону вдиратися до інших світів.

Третій тиждень

Завершивши сюжетну лінію ти отримаєш доступ до всіх локальних завдань та нового підземелля — «Престол Тріумвірату». Крім цього, ти зможеш створювати реліквії на Віндикарі, які потім носитимеш на собі. Механіка їхнього створення та модернізації схожа на артефактну.

Більш детальна інформація знаходиться на офіційному сайті World of Warcraft. І поки ти не перейшов за посиланням, хотілося би сказати, що хоч дехто з нас і зміг «прогулятися» по Арґусу на PTR-серверах, здається, на офіційних гратиметься цікавіше та спокійніше.


P.S. Шкода, що новий адон анонсують аж на Blizzcon… За цим посиланням я розповів, яким я його бачу.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу