Важливий анонс у всесвіті World of Warcraft!

Важливий анонс у всесвіті World of Warcraft!

30 Серпня 2017 року, 18:33

1960 0

Я прибув з важливими новинами! Одного вечора, коли я сидів «Коло вогнища» і намагався розповісти тобі цікаву історію, я зрозумів, що багато понять, імен та назв із World of Warcraft не перекладено на загальну мову. Мені було дуже важко на льоту адаптовувати їх, і через це розповідь затягнулася. Тому, я прийняв дуже важливе рішення — як для себе, так і для інших.

Я перекладу найвідоміші слова, щоб вони звучали красиво та дзвінко. Ти можеш у мене запитатися: «Чому верховного магістра таємної магії Ранаруса Заклятрона давно не було біля багаття? Воно вже майже затухло!» Відповідь доволі проста: я засидівся у таверні на Розколотих Островах, перекладаючи терміни на загальну мову. Ну… я ще розклеював листівки на стінах домів про те, що багаття уже давно розведено. Моя подорож була цікавою, та, сподіваюся, тобі не стане нудно, коли я обґрунтовуватиму, чому я застосував саме такі слова, а не інакші.

Ти теж можеш прикласти руку до перекладу, зв’язавшись зі мною через соціальні мережі, які ти знайдеш внизу сайту або відкривши мобільне меню, якщо ти сидиш з мобільного пристрою. Також ти зможеш побачити в цій групі опитування з варіантами перекладу, оскільки інколи я можу губитися у виборі. На цьому поки все! Не звертайся до СБШ (Служба Безпеки Штормовію), адже мене не буде ще кілька днів.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу