Важливий анонс у всесвіті World of Warcraft!

Важливий анонс у всесвіті World of Warcraft!

30 Серпня 2017 року, 18:33

1515 0

Я прибув з важливими новинами! Одного вечора, коли я сидів «Коло вогнища» і намагався розповісти тобі цікаву історію, я зрозумів, що багато понять, імен та назв із World of Warcraft не перекладено на загальну мову. Мені було дуже важко на льоту адаптовувати їх, і через це розповідь затягнулася. Тому, я прийняв дуже важливе рішення — як для себе, так і для інших.

Я перекладу найвідоміші слова, щоб вони звучали красиво та дзвінко. Ти можеш у мене запитатися: «Чому верховного магістра таємної магії Ранаруса Заклятрона давно не було біля багаття? Воно вже майже затухло!» Відповідь доволі проста: я засидівся у таверні на Розколотих Островах, перекладаючи терміни на загальну мову. Ну… я ще розклеював листівки на стінах домів про те, що багаття уже давно розведено. Моя подорож була цікавою, та, сподіваюся, тобі не стане нудно, коли я обґрунтовуватиму, чому я застосував саме такі слова, а не інакші.

Ти теж можеш прикласти руку до перекладу, зв’язавшись зі мною через соціальні мережі, які ти знайдеш внизу сайту або відкривши мобільне меню, якщо ти сидиш з мобільного пристрою. Також ти зможеш побачити в цій групі опитування з варіантами перекладу, оскільки інколи я можу губитися у виборі. На цьому поки все! Не звертайся до СБШ (Служба Безпеки Штормовію), адже мене не буде ще кілька днів.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу

Подорожній, на адресу твоєї пошти будуть накладені сильні чари, тому її ніхто не побачить
Обов’язкові поля позначені *