Афіша проведення Kyiv Comic-Con 2018

Гайда на Київ Комік-Кон!

14 Травня 2018 року, 22:48

1472 0

Ще декілька років тому ніхто і мріяти не міг, що такий масовий захід як Comic-Con може перетнути кордони сучасної України і сформувати потужну та зацікавлену фан-базу ґіків у самісінькому серці Неньки. Сьогодні — це реальність.

Цього тижня, а саме — 19 та 20 травня, в Українському Домі, що на Хрещатику, дійство для всіх поціновувачів ґіківського мистецтва буде відкритим! Київський Комік-Кон обіцяє зарядити тебе новими звістками від українських видавництв, що займаються перекладом і розповсюдженням мальованої та прозової літератури українською мовою (прим. Ранаруса Заклятрона — «Рідна мова», «Вовкулака», «Fireclaw Україна» та «КМ-Букс») на цілий рік — аж до приходу Kyiv Comic-Con Version 5.0!

Окрім коміксів та фентезі-літератури культурний захід для всіх ґіків країни відвідають такі відомі персони, як: Ахтем Сеїтаблаєв («Кіборги»), Ярослава Стріха (перекладачка «Вартових» для видавництва «Рідна мова»), Єфрем Ліхтенштейн (перекладач творів Ніла Ґеймана, Террі Пратчета, Редьярда Кіплінґа тощо) та інші. Вони проведуть цікавенні лекції, а не як у Некроситеті, присвячені тому чи іншому ремеслу, а ти матимеш можливість завести з ними дискусію чи поставити заплутані питання.

Косплей на Київ Комік-Кон 2018

Та й це ще не все! Фестиваль сучасного мистецтва Київ Комік-Кон в Українському Домі відвідають професійні косплеєри Iason Mink, Анна Кунакова та Polina Bilka з новими привабливими образами та костюмами, а також багато інших, серед яких точно будуть герої Воркрафту!

Отримавши зорове задоволення від їхніх робіт ти зможеш узяти участь у турнірах із таких ігрових дисциплін, як: Hearthstone, CS:GO та DotA 2. Для поціновувачів реальних колекційний карткових ігор, організатори заходу запросили хлопців та дівчат із «Гекс», «Hobbu World», «Нора» тощо, а ті, зі свого боку, привезуть достатню кількість настільних ігор, щоб ти зміг розважитися за яскравою партією із найближчими друзями!

Сподіваюся, тебе зацікавив мій коротенький передогляд, і ти долучишся до святкування київського Комік-Кону вже цих вихідних — 19 та 20 травня.

Більш детальна інформація щодо Kyiv Comic-Con чекає на тебе за цим посиланням.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу

Подорожній, на адресу твоєї пошти будуть накладені сильні чари, тому її ніхто не побачить
Обов’язкові поля позначені *