Афіша проведення Kyiv Comic-Con 2018

Гайда на Київ Комік-Кон!

14 Травня 2018 року, 22:48

2025 0

Ще декілька років тому ніхто і мріяти не міг, що такий масовий захід як Comic-Con може перетнути кордони сучасної України і сформувати потужну та зацікавлену фан-базу ґіків у самісінькому серці Неньки. Сьогодні — це реальність.

Цього тижня, а саме — 19 та 20 травня, в Українському Домі, що на Хрещатику, дійство для всіх поціновувачів ґіківського мистецтва буде відкритим! Київський Комік-Кон обіцяє зарядити тебе новими звістками від українських видавництв, що займаються перекладом і розповсюдженням мальованої та прозової літератури українською мовою (прим. Ранаруса Заклятрона — «Рідна мова», «Вовкулака», «Fireclaw Україна» та «КМ-Букс») на цілий рік — аж до приходу Kyiv Comic-Con Version 5.0!

Окрім коміксів та фентезі-літератури культурний захід для всіх ґіків країни відвідають такі відомі персони, як: Ахтем Сеїтаблаєв («Кіборги»), Ярослава Стріха (перекладачка «Вартових» для видавництва «Рідна мова»), Єфрем Ліхтенштейн (перекладач творів Ніла Ґеймана, Террі Пратчета, Редьярда Кіплінґа тощо) та інші. Вони проведуть цікавенні лекції, а не як у Некроситеті, присвячені тому чи іншому ремеслу, а ти матимеш можливість завести з ними дискусію чи поставити заплутані питання.

Косплей на Київ Комік-Кон 2018

Та й це ще не все! Фестиваль сучасного мистецтва Київ Комік-Кон в Українському Домі відвідають професійні косплеєри Iason Mink, Анна Кунакова та Polina Bilka з новими привабливими образами та костюмами, а також багато інших, серед яких точно будуть герої Воркрафту!

Отримавши зорове задоволення від їхніх робіт ти зможеш узяти участь у турнірах із таких ігрових дисциплін, як: Hearthstone, CS:GO та DotA 2. Для поціновувачів реальних колекційний карткових ігор, організатори заходу запросили хлопців та дівчат із «Гекс», «Hobbu World», «Нора» тощо, а ті, зі свого боку, привезуть достатню кількість настільних ігор, щоб ти зміг розважитися за яскравою партією із найближчими друзями!

Сподіваюся, тебе зацікавив мій коротенький передогляд, і ти долучишся до святкування київського Комік-Кону вже цих вихідних — 19 та 20 травня.

Більш детальна інформація щодо Kyiv Comic-Con чекає на тебе за цим посиланням.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу