Анонсовано нову книгу World of Warcraft — «Напередодні буревію»

Анонсовано нову книгу — «Напередодні буревію»

24 Жовтня 2017 року, 15:08

2081 0

Крісті Ґолден, авторка таких культових книг World of Warcraft як «Народження Орди», «Повелитель кланів», «Возвеличення Короля Ліча» та інших, повідомила в одній із соціальних мереж, що вона закінчила працювати над ще одною книгою. Ім’я їй — «Напередодні буревію» (англ. — «Before the Storm»).

Уже зараз відомо, що нова книга письменниці розповість про події, які відбулися після доповнення «Легіон», та які слугуватимуть початком нових пригод героїв Великої Позамежної Темряви. Про головних героїв поки нічого невідомо, але зважаючи на те, як останнім часом часто Blizzard Entertainment згадує Аллерію Вітрогін та Тураліона, ризикну передбачити, що вони зіграють немаленьку роль у сюжеті книги.

Деталі

Повноцінний анонс книги «Напередодні буревію» відбудеться на Blizzcon, що щорічно відбувається в Америці. Тоді, подейкують, також анонсують новий адон World of Warcraft. Однозначно, він буде ще масштабнішим, адже з приходом на посаду головного розробника гри Іона Хаззікостаса всесвіт «Військового Ремесла» дивує своєю внутрішньоігровою масштабністю.

Нова книга Крісті Ґолден побачить світ 15 травня 2018 року і матиме всього 208 сторінок. Це дещо менше, ніж «Іллідан», де їх налічувалося 368, а у «Військових злочинах» — аж 400 сторінок.
Передзамовлення англійською мовою лежить тут, тому, якщо ти гордий знавець «мови світу», пропоную тобі відкинути декілька золотих на благородне діло.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу