Шаттрат: Алдори чи Провісники у World of Warcraft Burning Crusade

Шаттрат: початок історії Алдорів та Провісників

10 Лютого 2018 року, 20:16

645 0

Позамежжя перетворилося в поле бою між усіма, хто населяв це розколоте в Царстві Пустоти небесне тіло. Дренеїв, — мученицьку расу, за якою крок за кроком слідкував Палаючий Легіон, — майже винищили сквернотні орки.

Жовтогарячошкірими породженнями грішного титана Сарґераса продовжував керувати Кіл’Джеден, який волів відомстити пророкові Веленові за зраду ередарів. Дренеї не хотіли гинути. Кожна жива істота, нехай навіть та, яка застрягла в Крутежі Пустоти, має прожити рівно стільки, скільки їй відведено. А Велен знав, що час дренеїв ще не прийшов. Пророк повинен вивести свій народ із біди та знайти їм новий дім.
Дехто з них пішов за своїм лідером у Пустошторм. Там, на сході, висіла у повітрі Грозова твердиня, яку, як виявилося, зайняли криваві ельфи. Ці азеротівці прийшли в Позамежжя разом з Ілліданом Лютоштормом. Дренеї Велена непомітно зайшли в супутник летючої цитаделі, що мав загадкову назву Ексодар та, діставшись до пульта управління, їхні техніки змогли запустити двигуни. У той момент усі затамували дихання, у їхніх очах загорівся вогник надії — вони скоро знайдуть новий дім!

Всередині Грозової твердині - одного з рейдових підземель World of Warcraft Burning Crusade

З двигуна пішов темний дим. Він був настільки важким, — тяжчим, ніж повітря, — що окутав брили, які літали в Крутежі Пустоти під супутником Грозової твердині. Криваві ельфи запустили свої магічні стріли, щоби викрадачі не змогли втекти. Але навіть із пошкодженим двигуном дренеї здійняли Ексодар вверх, покинувши розколоту планету.

Азерот

Вони здійснили «м’яку» посадку на планеті Азерот. Частина колишнього супутника Грозової твердині, Ексодара, упала на острів Кривавого серпанку, що плаває за декілька сотень кілометрів від західного узбережжя Калімдору. Але основні «сили» приземлилися на іншому туманному острові — на заході острова Блакитного серпанку.

Назад до пошкодженої перлини

Руїни міста Шаттрат - перлини Позамежжя у World of Warcraft Burning Crusade

У місті Шаттрат, що нікуди не ділося із Позамежжя за роки війни, залишилася невеличка група дренеїв. Здебільшого, вони були жерцями і невдовзі назвали себе Алдорами. Дренеї Шаттрата зустріли наару з іменем А’дал, який став допомагати їм у відбудові міста. За довгі роки Шаттрат вперше розцвів. Він, схоже до лілії, став єдиним бастіоном краси та захисту в болоті під назвою Позамежжя. Усі подорожні, які згубилися в Царстві Пустоти, тримали свою дорогу туди — вони шукали безмежні знання та рятівну віру.

«Йому приснився сон, у якому довга фігура із чистого світла говорила з ним. Наару повідомив ельфові, що лише Світло може врятувати його народ. Натомість треба лише відкрити йому свою душу».

Коли, здавалося, ніщо не може порушити ідилію між громадянами міста, до Позамежжя зайшло військо Іллідана Лютошторма, «зрадника». Він знав про Шаттрат та наказав своїм силам зайнятий його. Але головнокомандувачу було не відомо, що життя в колисці древнього Дренору налагодило свій первісний потік. Усе, що мали зробити ельфи, гадалося, — прийняти плоди того, що подарував їм після свого спустошливого походу Палаючий Легіон.
Коли криваві ельфи побачили, що місто живе й населене дренеями, вони увійшли до нього з боєм. Та коли армія дісталася самісінького центру, Ворен’тал побачив наару, що відвідував його в снах. Він впав перед ним на коліна та розповів, що «дитя Світла» наснилося йому та віщувало щастя народові ельфів, якщо ті приймуть Світло у своїх серцях.
Криваві ельфи послухали свого нового володаря, присягнули на вірність Світлу та назвали себе Провісниками. Той, хто колись служив довіреною особою Іллідана Лютошторма, став на чолі нової фракції. Його нарекли Ворен’талом Провісником — тим, хто в царстві сновидінь побачив майбутнє свого народу й увірував.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу