Розкол та відродження древньої трольської імперії Амані

19 Лютого 2018 року, 19:26

597 0

Багато історій магістра таємної магії Ранаруса Заклятрона було присвячено подіям до та після Розколу, що призвів, головним чином, до кардинального перетворення планети Азерот. Ці події потягнули за собою канат невдач та горя для багатьох лісових племен, зокрема тролів, які на той час змогли об’єднатися в єдину могутню державу — імперію Амані.

Коли на Азероті був лише один величезний континент Калімдор, якого зусібіч омивав океан, на східних його землях проживали й інші племена тролів. Згодом вони сформували свою імперію — Ґурубаші. Лідери обох держав об’єднали війська, щоб повалити гнітючих розумних комах Акір. Їхні землі було поглинуто і приєднано до трольських держав на рівних умовах.

Тролівські імперії Амані та Ґурубаші у World of Warcraft

Серед старих манускриптів, написаних руками аманців, можна знайти інформацію про можливе походження нічних ельфів. Древні папіруси кажуть, що «діти лісів та вічної ночі» пішли від самих тролів! Річ у тім, що володарі імперії Амані проганяли деяких зі свого народу за нестерпну жагу крові. Ті вигнанці йшли дорогами, що приводили їх до Джерела Вічності, і під впливом магічної води тролі мутували: їхні довгі ікла ставали меншими, шкіра — темною, очі — фіолетовими, а змінена структура тулуба дозволяла їм не сутулитися. Вірити в цю теорію чи ні — справа кожного. Та що можна сказати точно, нічні ельфи ніколи не повірять у це, навіть якщо їм таку сумну звістку повідомить сам Аман’тул.

Коли нічних ельфів стало більше, вони оголосили війну обом імперіям — Амані та Ґурубаші. Їх було так багато, а сили, подаровані Джерелом Вічності, — настільки могутні, що тролі зі своєю магією Вуду не змогли втримати схід Калімдору у своїх руках. Імперія нічних ельфів простягнулася від правого до лівого берега континенту. Амані та Ґурубаші розбилися об стріли нових жителів лісів, а самі тролі розбіглися всім Азеротом, щоби сховатися від могутніх ворогів.
У недалекому майбутньому ельфів погубило прагнення більшого, ніж вони заслуговують. Їх не тішило вічне життя, невичерпний запас магії, продовольства та всіх земних утіх. Вони бажали жити у яскравому раю не знаючи, що вже в нього потрапили.

Коли війська Палаючого Легіону завдяки підданим королеви Азшари потрапили на Азерот, більшість ельфів зрозуміли, що їх цілу вічність водили за носа. Зібравши всі сили та пославши армію грішного титана Сарґераса назад у портал, що тримався завдяки Джерелу Вічності, правління Азшари було закінчено... а гордий Калімдор розколото на частини.
Тролі, одинокі племена яких до того часу вже оселилися як на заході, так і на сході, як на півночі, так і на півдні колись єдиного материка, вимушено втратили зв’язки з представниками своєї раси й до появи нової Орди на теренах Азероту згубили знання про існування інших племен.
Щоправда, тролям імперії Амані, які вдало ховалися в лісах нинішніх Східних Королівств, потрібно віддати належне. Після розгрому їхньої держави армією нічних ельфів та після жахливого Розколу, вони зуміли знову об’єднатися та відтворити колишню міць трольської держави. Амані збудували її на частині земель, що колись їм належали.

Вони жили в лісах, як самі того мріяли, грабували нескінченну кількість возів Альянсу Лордерону, коли той з’явився на Азероті, а також нападали на одиноких вищих ельфів, які заселили ліси Вічної пісні та збудували в там місто Срібносвіт.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу