Таємні здібності Ната Пеґла — найкращого риболова Азероту

Провідницькі таємниці Ната Пеґла

17 Лютого 2018 року, 21:34

610 0

Чи вдавалося тобі коли-небудь чути про великого провісника Ната Пеґла? Одразу зверну увагу — я не помилився у вживанні терміну, і зараз доведу тобі, подорожній, що Нат Пеґл уміє передбачати майбутнє!

Колись я подорожував Печерами Часу під час провальної, на мою думку, кампанії в Позамежжі. Щоби втамувати свою цікавість, мені довелося увійти до порталу, який провів мене в Передгір’я Гіллзбраду зразка часового проміжку Третьої війни.

Старий Гіллзбрад у World of Warcraft
Мапа Старого Гіллзбраду. Червоним хрестиком відмічене місце риболовлі Ната Пеґла

На пірсі в Південнобережжі я зустрів Ната Пеґла — чоловіка, який разом зі своїм другом Галом МакАллістером ловили рибу. Магістр таємної магії Ранарус Заклятрон одразу звернув увагу на товариськість Ната, бо навіть у присутності незнайомого гнома риболов наважився розповісти свій сон, що спроектувався в його підсвідомості минулої ночі. Згідно з подіями, які відбувалися у «віртуальній реальності» Ната, Артас, син короля Лордерону, невдовзі відправиться боротися зі злом у краї Нортренду, але не зможе встояти перед спокусою занурити руки в кров своїх підданих та убити власного батька. Слова риболова викликали в мене цілком логічну реакцію — я здивувався, що Нат знає про те, чого в його реальності поки не відбулося. Натомість, його приятель лише сказав провидцеві стулити пельку й не молоти дурниць.

Таррен-Млин у World of Warcraft

Далі були й інші історії — частенько напідпитку Нат розповідав те, як зеленошкірий орк визволить своїх братів із концентраційних таборів, та згадував про нове пришестя Палаючого Легіону на чолі зі здоровенною синешкірою істотою (очевидно, мався на увазі Архімонд). Окрім цього знаменитий риболов казав, що колись герой Азероту отримає в користування Спопелитель — меч та реліквію, яка здатна розтрощити Кригоскорб самого Короля-Ліча.
Звернення до паладинів: гляньте на свою зброю та на мене. Я тримаю в руках щасливу вудочку Ната, а в тебе за спиною — Спопелитель! Виходить, і тут Нат не збрехав. Висуваю гіпотезу: Нат Пеґл — людська оболонка аспекта Часу Ноздорму. Хто-хто, а він точно знає, що було, що є, і що буде далі.
Не здивуюся, якщо всі пристрої, які Нат Пеґл вигадав, сконструював та виробив, також привиділися йому у віщих снах. Цей чолов’яга справжній геній! Варто зустрітися з ним на паралельно-часовому Дренорі та розкрити його таємницю.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу