Радіоактивна епідемія у Гномреґані та герой Ґелбін Меґґабур

Перший етап операції «Гномреґан»

19 Лютого 2018 року, 17:08

652 0

Під час розкопок древньої лабораторії титанів під назвою Улдаман, троґґи, які тисячі років сиділи в печерах, нарешті отримали спосіб вибратися на поверхню. Вони не тільки заполонили доволі широку територію Східних Королівств, а ще і змогли захопити столицю гномів — Гномреґан.

Консиліум гномів на чолі з головним механіком Ґелбіном Меґґабуром стали розробляти план відвоювання рідного міста. Час йшов, а троґґів ставало все більше й більше. Анжинер Сікко Термоштепсель, який був правою рукою головного механіка, запропонував ризиковану ідею — запустити в нижні яруси міста, де й оселилися після грандіозної атаки троґґи, радіоактивний газ. Вважалося, він винищить негідників та не дасть наступним диким загонам загарбника потрапити в Гномреґан. Ґелбін Меґґабур погодився, і план набрав чинності.
Спочатку, варто зазначити, усе йшло, як і планувалося. Але потім гноми, що залишилися жити в місті, почали мутувати — вони перетворилися в навіжених лепрогномів. Їхня шкіра покрилася гнійними пухирями та отримала зелений відтінок. Розум лепрогномів також піддався мутації — вони забули про існування колись інноваційної та гордої цивілізації, і розпочали винищення власних братів та сестер.

Повернення у Гномреґан у World of Warcraft

Горю Ґелбіна не було межі. Він попросив прихистку у дворфів Залізогарта та невдовзі перевів усіх гномів, які погодилися з ним піти, до столиці «карликів». Термоштепсель кудись зник — він не пішов із братами. Вважалося, що заступник Ґелбіна загинув чи перетворився в мутовану зеленошкіру повтору.
Коли гноми засвоїлися в Залізогарті та почали допомагати дворфам із їхніми винаходами, Меґґабур отримав звістку — його права рука, Анжинер Термоштепсель, захопив владу в столиці Гномреґані та збирає війська. Це було другим ударом по серцю Ґелбіна. Виявилося, Сікко задовго до запуску радіоактивного газу планував захопити владу над гномами, і його план втілився в життя. Нехай він і не володіє тими інструментами, які мав головний механік Ґелбін Меґґабур, але, як справжній цинік та самовпевнений надутий дурень, Термоштепсель радіє тому, що йому вдалося захопити ціною крові власного братства.

Невдовзі гноми відвоюють у злого повстанця свій рідний дім.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу