Палітра локацій: Мулґор, Дун Мороґ та Місячна галявина у World of Warcraft

Палітра локацій: Мулґор, Дун-Мороґ та Місячна галявина

11 Лютого 2018 року, 15:01

499 0

Поки до друку готується новий матеріал, хочеться поспілкуватися з тобою на вільну тему, подорожній. А саме про те, наскільки характер рас Азероту співпадає з атмосферою їхніх корінних місцевостей, а заодно коротко розповісти про них самих.

Мулґор та Громовий Бескид

Мулґор, Калімдор. Позаду видніється столиця тауренів - Громовий Бескид у World of Wacraft

Взяти, до прикладу тауренів — миролюбних істот, які з давніх давен поклоняються матінці Землі та живуть у мирі. Вони віддають перевагу переговорам, а не війні. Здавалося б, чого їм боятися? У них роги, копита та величезні м'язи! Але історія сказала інакше. Вони оселилися у мальовничому Мулґорі, де переважають зелені та голубі барви. Там всі живі організми співіснують у гармонії.

Дун-Мороґ та Залізогарт

Столиця дворфів Залізогарт, що знаходиться у Дун Морозі у World of Warcraft

Чи, до прикладу, візьмемо дворфів, які обрали домівкою засніжений Дун-Мороґ. Деяким «карликам» пощастило більше — хтось віддав перевагу зеленому Лох-Модану з широким озером у самісінькому центрі. Століття перетинали обрій, і з'явився Смертекрил. Це чудовисько сколихнуло світ та зіпсувало багато земель, які належать Альянсу та Орді. До їхнього числа увійшов і Лох-Модан, де дворфи гартували найміцніше залізо та вирізали найфігурніше каміння.

Місячна галявина, Тельдрассіль та Дарнас

Краєвиди Дарнаса, столиці нічних ельфів у World of Warcraft

Чи, до прикладу, цивілізація нічних ельфів. Їхній погляд на світ практично не відрізнявся від тауренівського: вони так само шанують природу, але живуть не на високих бескидах, а в сутінкових лісах. Тому й отримали назву «нічні», бо пересувалися у посмерках, відслідковуючи ворогів та здобич. Вона потім тижнями годує цілі родини. Може звучати суперечливо, адже вище сказано, що нічні ельфи не винищували біосферу. Примітка: вони не робили цього масово, а в разі знищення живого організму без вагомої причини (вбивство для забави, наприклад) на злочинців чекало покарання.

Дун-Мороґ та Гномреґан

Гном майструє свій черговий шедевр у Гномреґані до того, як місто було, фактично, знищено у World of Warcraft

Гноми вже давно полюбляють жити там, де майструють, та майструвати там, де живуть. Тому й створили підземне місто Гномреґан, яке крізь історію стало вершиною гномської інженерної справи. На жаль, зараз вони живуть не всередині свого інноваційного міста, а на поверхні просто неба під колючим снігом Дун-Мороґу. У всьому винен Анжинер Термоштепсель, який роками вибудовував план захоплення міста. Ґелбін Меґґабур був змушений вивести з міста уцілілих від радіації гномів та заморозити конфлікт (читай - «громадянську війну»). Він йде ще досі, оскільки Гномреґан силами головного механіка Меґґабура ще не визволено. Сподіваюся, у політичної верхівки Гномреґана є план визволення міста від мутованих гномів (лепрогномів), а також очистки повітря від шкідливої радіації, яка, до слова, й спричинила трагедію скошення рядів низькорослої раси.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу

Подорожній, на адресу твоєї пошти будуть накладені сильні чари, тому її ніхто не побачить
Обов’язкові поля позначені *