Палітра локацій: Мулґор, Дун Мороґ та Місячна галявина у World of Warcraft

Палітра локацій: Мулґор, Дун-Мороґ та Місячна галявина

11 Лютого 2018 року, 15:01

611 0

Поки до друку готується новий матеріал, хочеться поспілкуватися з тобою на вільну тему, подорожній. А саме про те, наскільки характер рас Азероту співпадає з атмосферою їхніх корінних місцевостей, а заодно коротко розповісти про них самих.

Мулґор та Громовий Бескид

Мулґор, Калімдор. Позаду видніється столиця тауренів - Громовий Бескид у World of Wacraft

Взяти, до прикладу тауренів — миролюбних істот, які з давніх давен поклоняються матінці Землі та живуть у мирі. Вони віддають перевагу переговорам, а не війні. Здавалося б, чого їм боятися? У них роги, копита та величезні м'язи! Але історія сказала інакше. Вони оселилися у мальовничому Мулґорі, де переважають зелені та голубі барви. Там всі живі організми співіснують у гармонії.

Дун-Мороґ та Залізогарт

Столиця дворфів Залізогарт, що знаходиться у Дун Морозі у World of Warcraft

Чи, до прикладу, візьмемо дворфів, які обрали домівкою засніжений Дун-Мороґ. Деяким «карликам» пощастило більше — хтось віддав перевагу зеленому Лох-Модану з широким озером у самісінькому центрі. Століття перетинали обрій, і з'явився Смертекрил. Це чудовисько сколихнуло світ та зіпсувало багато земель, які належать Альянсу та Орді. До їхнього числа увійшов і Лох-Модан, де дворфи гартували найміцніше залізо та вирізали найфігурніше каміння.

Місячна галявина, Тельдрассіль та Дарнас

Краєвиди Дарнаса, столиці нічних ельфів у World of Warcraft

Чи, до прикладу, цивілізація нічних ельфів. Їхній погляд на світ практично не відрізнявся від тауренівського: вони так само шанують природу, але живуть не на високих бескидах, а в сутінкових лісах. Тому й отримали назву «нічні», бо пересувалися у посмерках, відслідковуючи ворогів та здобич. Вона потім тижнями годує цілі родини. Може звучати суперечливо, адже вище сказано, що нічні ельфи не винищували біосферу. Примітка: вони не робили цього масово, а в разі знищення живого організму без вагомої причини (вбивство для забави, наприклад) на злочинців чекало покарання.

Дун-Мороґ та Гномреґан

Гном майструє свій черговий шедевр у Гномреґані до того, як місто було, фактично, знищено у World of Warcraft

Гноми вже давно полюбляють жити там, де майструють, та майструвати там, де живуть. Тому й створили підземне місто Гномреґан, яке крізь історію стало вершиною гномської інженерної справи. На жаль, зараз вони живуть не всередині свого інноваційного міста, а на поверхні просто неба під колючим снігом Дун-Мороґу. У всьому винен Анжинер Термоштепсель, який роками вибудовував план захоплення міста. Ґелбін Меґґабур був змушений вивести з міста уцілілих від радіації гномів та заморозити конфлікт (читай - «громадянську війну»). Він йде ще досі, оскільки Гномреґан силами головного механіка Меґґабура ще не визволено. Сподіваюся, у політичної верхівки Гномреґана є план визволення міста від мутованих гномів (лепрогномів), а також очистки повітря від шкідливої радіації, яка, до слова, й спричинила трагедію скошення рядів низькорослої раси.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу