«Мисливець нічого не вартий без полювання!» — Маєв Тінеспів у World of Warcraft: Burning Crusade

«Мисливець нічого не вартий без полювання!» — Маєв Тінеспів у World of Warcraft: Burning Crusade

8 Лютого 2018 року, 17:29

631 0

Вона доволі довго йшла за ним. Керівниця Вартових відслідковувала кожен його крок, але «демон» щоразу був попереду.

Він ховався за спинами своїх слуг, робив рабами народ за народом, допоки його місію у Позамежжі не було виконано.
Маєв Тінеспів, уподібнившись до своєї здобичі, прийшла на жовтогарячий розколотий континент та розпочала приготування до бою. Вона хотіла раз та назавжди покінчити з тим, хто, завдяки своєму коханню, Тіранді Шелествітер, втік з в'язниці.
Місія Іллідана Лютошторма була відомою лише йому. Герої Азероту не усвідомлювали, що боротьба проти Палаючого Легіону може проходити на двох фронтах: перший — відсижуватися та ловити гав у очікуванні приходу армії Сарґераса, чи другий — набрати загін постраждалих ельфів від сквернотного війська та навчити їх полювати на демонів, що опоганюють цнотливі квітучі світи.

«Гадаю, те, що герої Азероту не знали про плани Іллідана, допомогло йому втілити їх у життя. Завдяки тому, що його воїни, мисливці на демонів, знали, що лише від них залежить, чи прибуде розплата за смерть їхніх родин, вони покладалися лише на власні старання».

Головна база Палаючого Легіону - планета Арґус, батьківщина дренеїв

Маєв Тінеспів ледь не зірвала операцію Іллідана, результат якої міг подарувати інформацію про місцезнаходження головної бази Палаючого Легіону. Бурштиноокий Лютошторм збирався виступити разом зі своїми іллідарі, мисливцями на демонів, але цьому не судилося збутися. Він повинен був пожертвувати собою, щоб ельфійські демононенависники довели операцію до кінця. Двері порталу відчинилися, й іллідарі поглинула яскраво-зелена субстанція. Сам Лютошторм залишився на даху Чорного Храму.
Вони зустрілися поглядами — мисливець та здобич. Вона усвідомила, що стоїть на краю прірви — її місія скоро завершиться? А що буде далі? Невже життя стане кращим опісля, коли Іллідана не стане?

Пошук істини

Маєв не встигла дати відповіді на ці запитання. Бажання, що спокушало її роками, піднялося з глибин душі та розірвало свідомість. Розпочався бій, із якого Іллідану Лютошторму не судилося вийти переможцем. Героям Азероту повідомили, що «зрадник» загинув. А Іллідарі, які до того часу вже виконали спецоперацію та повернулися назад на дах Чорного Храму, потрапили у в'язницю за сприяння злодієві та вбивці. Тінеспів зрозуміла, що задоволення від здолання свого ворога вона не отримала. Прийшло усвідомлення, що «мисливець нічого не вартий без полювання».
Маєв змушена була забрати тіло Іллідана і сховати його у Казематах Вартових, де в кайданах невизнаний спаситель Азероту мав конати вічно.

Іллідарі Іллідана Лютошторма у World of Warcraft Legion

Іллідарі були разом з ним та сиділи у зелених кришталевих клітках. Час йшов, Азерот ставав все темнішим і темнішим місцем.
Коли розпочалося третє за рахунком вторгнення Палаючого Легіону на Азерот, демони прорвалися до Казематів Вартових, щоби викрасти тіло Іллідана Лютошторма та передати його Ґул'дану для виконання задуму чорнокнижника.
Маєв клялася, що ніколи не звільнить мисливців на демонів, але задля виживання всього живого вона визнала, що потрібно використати будь-яку можливість та дати іллідарі ще один шанс.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу