Ґроммаш помер у Warcraft... Зустрічайте - Ґром'Ґол!

Ґроммаш помер… Зустрічайте — Ґром’Ґол!

10 Лютого 2018 року, 20:48

574 0

Військовий табір Ґром’Ґол звели орки кров’ю та потом на честь славетного Ґрома Пеклокрика. Метою колючого частоколу, що покривав периметр табору, був захист від загарбників. Від людей, які приходили зі сторони Лихолісся, тролів племені Ґурубаші та хижих звірів, що охоче поласували би зеленою чи коричневою плоттю орків.

Хоча шаблезубих викошувала рушницями експедиція мисливців та мандрівників молодшого Геместа Ернінґвея, найспритніші вороги все одно оминали град куль та потрапляли у поле зору орків. На щастя, топори зеленошкірих давали відсіч чотирьохлапим злодіям.
Експедиції зі Штормовія, якими керував полковник Курцен, також було розбито, щоправда героями Альянсу. Очільник військ зійшов з глузду і пішов війною проти короля. Тому Служба безпеки Штормовію (скорочено — «СБШ») й наказала знищити зрадника.

Мандрівники, Терниста долина чекає на вас! Не тільки у Warcraft, а й у World of Warcraft!

Тролі хотіли відвоювати території, які колись належали їм, — руїни Зул’Кунда. Шлях до архаїчної колиски тролівської імперії лежав саме через військовий табір орків Ґром’Ґол. Але навіть вони розбилися об спротив тих, хто колись прийшов із загиблого Дренору.
Ні Курцену, ні тролям, ні хижакам не вдалося розромити могутній дерев’яний частокол, загартований духом самого Ґроммаша.
Сьогодні Ґром’Ґол — не тільки оплот орків у північній Тернистій долині, а й транспортний вузол між містами Орди. Також він виступає прихистком для подорожніх героїв цієї фракції. Тож, якщо ти боротимешся за Орду в битві за Азерот, знай, що Ґром’Ґол завжди прийме тебе у свої обійми!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу