Світові Дерева у World of Warcraft

Найцікавіше про колони життя Азероту — світові дерева

8 Лютого 2018 року, 09:19

952 1

Обрані нічні ельфи, що досягнули рівноваги в друїдизмі, подорожували Смарагдовим сном — царством Ізери. Кожного з них вабило велике дерево, що стояло в самісінькому центрі — Ґ’Ганір. Вважалося, що воно було предком усієї флори Азероту, і, заодно, — джерелом зцілення та життя.

Під час Війни Древніх листя Ґ’Ганіра опало — «Матір Дерев» стрімко втрачала сили. Час продовжував свій йти сторінками історії, і від гігантської рослини залишилася лише одна гілочка із самотнім жолудем. Друїди нічних ельфів, які продовжили засвоєння знань Смарагдового сну, підібрали ту гілочку й перенесли по інший бік порталу — на Азерот. Вони нарекли її реліквією, здатною подарувати єднання з природою всім просвітленим.

Корона небес

Під час Війни Древніх, коли крах усієї ельфійської цивілізації був не за горами, Іллідан Лютошторм розпочав свій повстанський похід. Він набрав у посудину цілющої води із джерела Вічності та сховав її від зайвих очей.
Коли материки розлучив солений океан, на височенній горі Гіджаль бурштиноокий Лютошторм створив нове Джерело. Він вилив магічний вміст посудини у невеличке гірське озеро.

Гора Гиджал нове Джерело Вічності у World of Warcraft

Аспекти, що захищали життя від сил зла, сховали в землю коло джерела ту насінину, яку врятували нічні ельфи після смерті дерева Ґ’Ганір. Коли донька «Матері Дерев» виросла, друїди назвали її «Короною небес» чи Нордрассільом. Дерево життя стало хранителем цілющої енергії, що просочилася у верхні пласти атмосфери. Правителі драконячих зграй, Аспекти, благословили Нордрассіль та подарували нічним ельфам вічне життя.
Втім, щастя тривало не надто довго. Після Третьої війни, коли Палаючий Легіон знову заполонив Азерот, фінальна битва на горі Гіджаль розгромила міць Корони небес, і нічні ельфи назавжди втратили своє безсмертя.

Корона землі

Телдрассіл - Корона землі у World of Warcraft

На острові, що знаходиться північніше західного узбережжя Калімдору, верховний друїд Фендрал Оленеріг та його прихильники, здійснили спробу посадити нове дерево життя — Тельдрассіль, що в перекладі з талассійської означає «Корона землі». За планом, воно мало повернути народу нічних ельфів вічне життя. Голова червоних драконів, Алекстраза, та Ізера, володарка Смарагдового сну, окропили благословенням друге світове дерево, але вічне життя до нічних ельфів так і не повернулося.

Зламана корона

Фордрассіл у Сивих пагорбах у грі World of Warcraft

Слід зазначити, що не всі світові дерева зберегли свої міць до сьогодні. Андрассіль (у перекладі з талассійської — «Снігова корона») проріс у мальовничих Сивих пагорбах також завдяки Фендралу Оленерогу. Він відірвав гілочку від Нордрассіля та пішов на північ, де зароджувалася нова небезпека.
Тіло Азероту вкрилося темно-синіми наростами. Нині вони називаються «саронитом». Це субстанція, яка служила зброєю древнього бога Йоґґ-Сарона. У такий спосіб він робив землю непридатною для життя смертних рас. Древній бог бажав відвоювати свої колишні території, якими володів до приходу Пантеону на Азерот.
Фендрал Оленеріг посадив Андрассіл для того, щоб позбавити планету від сарониту, але, на жаль, Йоґґ-Сарон перехитрив друїда.

Портали у Смарагдовий сон у World of Warcraft

Дерева життя використовувалися також як портали в Смарагдовий сон. Завдяки цьому древній бог зміг потрапити у володіння Ізери та опоганити їх.
У результаті з’явилося щось абсолютно нове, що кардинально відрізняється від Смарагдового сну — Смарагдовий жах. Це — темне царство, де нема місця добру: є лише ненависть та спокуса.
Створення Смарагдового жаху Йоґґ-Сароном породило новий розділ в історії Азероту.
Для того, щоб не дати древньому богу перетворити весь Смарагдовий сон на жахіття, Фендрал та його друїди з жалем прийняли істину — вони мають знищити Андрассіль. Лише так вони зможуть зачинити портал, до якого має доступ слуга темряви.
Сьогодні «Снігову корону» називають Фордрассільом — «Зламаною короною». У корі «експериментального» дерева життя поселилися фурболґи, які невдовзі потрапили під гніт Йоґґ-Сарона та перетворилися на його слуг.

Шаландрассіль та невідоме дерево життя

Без допомоги древнього бога Смарагдовий жах усе одно розростався, хоч і не так стрімко. Невдовзі він добрався до ще двох світових дерев — Шаландрассіля та невідомого дерева, що росло в кратері Ун’Ґоро.

Так Шаландрассіл виглядає сьогодні у World of Warcraft

Шаландрассіль виріс на Розколотих островах, у Валь’шарі, ще до Війни Древніх. Саме це дерево життя було першим на Азероті, тому слугувало первісним порталом до Смарагдового сну. Невдовзі воно, як і невідоме світове дерево, піддалося прокляттю древніх богів. Гігантські щупальці заполонили навколишні території, під якими пролягало колись могутнє коріння.

Величні дерева

Світові Дерева у World of Warcraft

Окрім «Снігової корони» Нортренда, Фендрал Оленеріг посадив ще декілька насінин — у Смерколіссі, Ясеновій долині, лісах Кришталевої пісні, Фераласі та Внутрішніх землях. Ціль та ж — очистити землю від сквернотного сарониту. Дерева, що з тих часів називаються «величними», утворювали мережу, яка зичила енергію в багатого Смарагдового сну та направляла її в ті місця, які були найбільш враженими. Таким чином, зародження сарониту вдалося зупинити, але, на жаль, не у всьому світі. Йоґґ-Сарон продовжив зараження Нортренду, тому цей материк та його поселенці сьогодні страждають найбільше.

Воно нас скоро покине…

Телдрассіл у вогні - новий атракціон доповнення World of Warcraft: Battle for Azeroth

Моя подруга Хромі каже, що «невдовзі Тельдрассіль згорить у шаленому полум’ї». Магістр таємної магії Ранарус Заклятрон їй довіряє, але в цьому випадку я б хотів, щоб вона помилялася. Якщо це правда, столиця нічних ельфів Дарнас зникне з лиця Азероту, з’явиться тисячі жертв. Хтось ніколи не висловить рідним слова любові, а хтось — не здійснить дитячі мрії.
Не хотілося б закінчувати на такій невеселій ноті, але невдовзі буде війна. Гонитва за азеритом приведе обидві фракції — Альянс та Орду, — до точки неповернення. Гадаю, у самісінькому центрі конфлікту, нас чекатиме нова загроза…

Схожі публікації

Коментарі

There is one comment

Листівка часу