Авантюрне товариство з необмеженою безвідповідальністю Warcraft ТзНБ "Авантюра"

Авантюрне «товариство» з НЕобмеженою БЕЗвідповідальністю

6 Лютого 2018 року, 18:03

811 0

Сьогодні розповідатиме історії не Ранарус, а я — Каззікс Дрилекрут! Раджу прикуватися паском безпеки, бо такого про Авантюрне товариство з необмеженою безвідповідальністю (скорочено — «ТзНБ “Авантюра”») ти ще не чув.

Терниста долина гоблін Warcraft

Прогулюючись Азеротом та виконуючи різні завдання для подорожніх, тобі, швидше всього, траплялися коротконогі шибайголови на здоровенних механічних роботах з Авантюрного товариства. У їхніх машин грізний зовнішній вигляд, з пащек виривається дим та вогонь, а самі зеленошкірі «вершники» погрожують розрізати будь-кого навпіл, як щось піде не так. Але коли справа доходить до бою, вони одразу ж зливаються! Посмій викрутити декілька гвинтів із їхнього «броньованого механізму», і все — гаплик цим недоумкам.

Якби торговий магнат Раздунк був розумнішим, у свою компанію він би набирав не гоблінів, а гномів чи дворфів. Ті б створили справжній шедевр інженерної справи, а не те, що бігає за тобою в пошуках підсрачників.

Робітник Авантюрного товариства з необмеженою відповідальністю проводить досліди над вбитим хижаком

Хоча, гадаю, тоді помічника торгового принца Ґаллівікса ніхто б не зрозумів та прозвав ненависником власної раси. Акції ТзНБ «Авантюра» поповзли б униз, компанію прибрав би до рук більш лояльний гоблін, і… нічого б не змінилося! Тому Раздунк продовжує наймати гоблінів на роботу на різні посади — керівні, робочі та бойові.

Помічників в управлінні товариством він переважно набирає із Закопайська — столиці гоблінів. Вона розташувалася під землею острова Кезан, нашої малої батьківщини. Я не був там давно, тому не знаю, як ця діра на тілі світу виглядає зараз. Припущу: у кільканадцять разів більша, аніж я її пам’ятаю. Але скажу точно — керівники всіх гоблінських компаній, які розмістили свої штаб-квартири саме в Закопайську, точно подбали про безпеку міста, щоб їхні туполобі куполи не постраждали від обвалу катакомб. Інженерами та конструкторами явно виступали гноми та дворфи, тож попенгагени багатіїв у цілковитій безпеці!

Гавань Трюмної води Кезан гобліни Warcraft
Фотографію знято недалеко від Гавані Трюмної води. Фотокарток Закопайська я не знайшов у своєму архіві, тому тримай ось цю. Даю зуб на страту, що у одній із цих забігайлівок є потайний вхід до столиці гоблінів.

Дещо із нутрощів

Взагалі, Авантюрне товариство входить до складу Торгової коаліції — союзу багатьох гоблінських компаній для досягнення спільних цілей. Та це не заважає їм конкурувати між собою й дерти горлянки один одному за останній у мішку мідяк. ТзНБ «Авантюра» — найбільша та найвпливовіша з усіх гоблінських компаній. Її творець та керівник, торговий магнат Раздунк, подбав про захоплення найбагатших природними ресурсами територій. Тому він вважається найбільш заможним серед усіх торгових магнатів (не плутати з «торговими принцами»!).

Карта північна Терниста долина Warcraft

Колиска тауренів

Та куди в цьому світі без олова та заліза? Ніщо не зрівняється з кораблями, створених із металів, куплених у магната Раздунка. Найсприятливішим для видобутку цих природних ресурсів є Калімдор, а саме — Мулґор. Там живуть таурени, які шанують природою та карають тих, хто порушує її баланс. Авантюрне товариство з необмеженою безвідповідальністю потрапило й туди, адже «гроші пахнуть багатством, і маючи їх у достатку — непотрібно ніякої природи!»

Мулґор Warcraft Peter Lee

На сході території тауренів повноцінно функціонують шахти ТзНБ «Авантюра». Захист компанії — їхні металічні машини з пилами замість рук та вершниками на борту. І, хоч герої Азероту об’єднавшись із тауренами Мулґору виганяють злих гоблінів із цнотливої території матінки Землі, вони все одно повертаються. Щоразу ТзНБ «Авантюра» надсилає все більший контингент робітників та бойовиків, що змушені працювати в напруженій зоні.

Запасна штаб-квартира гоблінів на Калімдорі

Warcraft Брашпиль Степи
А ось це — Брашпиль. Мені вдалося побувати там зовсім недавно і... недовго.

Сам того не знаю, але чув від одного зі своєї команди — гобліни Брашпиля тісно пов’язані з Авантюрним товариством із необмеженою безвідповідальністю. У місті є порт, який служить їм точкою надсилання добутих у Мулґорі ресурсів у місця перероблення. Щоправда, де знаходяться їхні заводи — поки невідомо. Видно, що інформацію про місця розташування переробних фабрик гобліни ТзНБ «Авантюра» не випускають із поля зору. Напевно тому, щоби їхні друзі із Торгової коаліції (читай — «вороги») не змогли їх пограбувати в разі непередбачуваного загострення відносин.

Прадавні землі

Східні Королівства та Калімдор — не єдині материки, де нагадючили «авантюристи». Їхні гострі зелені руки добралися до древнього Нортренду — старовинного місця експериментів титанів. Табори ТзНБ «Авантюра» розкладені в Шолазарській долині просто коло Сонцесяжної колони. Там вони добувають сонячні кристали, які мають попит навіть нині.

Ще цих ненависників природи можна помітити в Сивих пагорбах. Ні, Дерево Життя зрубали не вони, але, тим не менш, вони нищать інші, менші дерева! Хоча, може це й на краще. Так я матиму можливість посадити свій цепелін у цій красивій місцевості.

Сиві пагорби Нортренд Warcraft

Хм… Щойно усвідомив, що без дерев та звірів, які живуть у лісах, Сиві пагорби більше не будуть такими красивими… Потрібно встановити на борт потужніші гармати й розтрощити табори цього «торгового» непотребу вщент!

Сувора правда

Бідний гоблін Warcraft

Усе, цепелін озброєний! Продовжую свою розповідь.
Ці ресурси приносять нескінченний запас золота торговому магнатові Раздунку. Хоч його бізнес процвітає, і він використовує весь свій вплив для лобіювання інтересів ТзНБ «Авантюра» серед гоблінського торгового світу, його робітники заробляють не так уже й багато. Їм ледь вистачає грошей на виживання. Тому в компанії трапляються крадіжки та, навіть, вбивства на ґрунті того, що хтось у когось щось поцупив! На їхні місця приходять нові робітники, які стають на ті ж граблі…

Отож, якщо ти гоблін і мрієш про багате життя десь на горі, що виросла на узбережжі острова, над яким височіє вулкан, знай — воно того не варте. Краще гайда до нас у команду! На відміну від торгового магната Раздунка, гоблін Каззікс Дрилекрут ділить награбоване між усіма членами команди порівну!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу