Український переклад комікса «Сутінки Сурамара»

Комікс «Ночеродні — Сутінки Сурамара»

20 Вересня 2017 року, 21:09

1646 3

Бажаю доброго вечора, подорожній! Пропоную тобі покласти у прохолодне місце свій інвентар та присісти біля багаття, адже магістр таємної магії Ранарус Заклятрон переклав ще одну мальовану працю — «Ночеродні — Сутінки Сурамара».

Розповідає вона про ночеродних — ельфів, зовнішній вигляд яких змінився завдяки дії Нічного джерела. Його створили високородні ельфи з допомогою однієї з Колон Творіння, яка зберігалася у місті Сурамар. Завдяки джерелу вдалося закрити портал Палаючого Легіону, через який демони збиралися пролізти на Азерот та здійснити зловісний задум грішника Сарґераса.

Український переклад комікса «Сутінки Сурамара»

Особливості сюжету

Одного дня до володарів ноченароджених навідався Ґул’дан із паралельного виміру. В ту темну ніч загинули десятки, а дехто назавжди втратив свої домівки, родини та відправився у вигнання.

Комікс розповість про те, що стається з ноченародженими, якщо вони покидають територію охоплення Нічного джерела та прояснює частинку історії однієї локації на Розколотих островах — міста Сурамар.

Український переклад комікса «Сутінки Сурамара»


Якщо ти не знаєш, який формат обрати, пропоную тобі цю записку. Вона вкаже вірний формат, який задовольнить
саме тебе.

Від себе додам, що українізація World of Warcraft триває, а тому ти можеш запропонувати свою допомогу в спільноті на Facebook, у Twitter та Instagram. В останній соціальній мережі часто публікуються красиві картини, які колекціонувалися магістром таємної магії Ранарусом Заклятроном десятиліттями.

По скрипту. Окрема подяка студії «Ворон» за допомогу в перекладі та тестуванні оформлення.

Схожі публікації

Коментарі

There are 3 comments

Листівка часу