Український переклад комікса «Сутінки Сурамара»

Комікс «Ноченароджені — Сутінки Сурамара»

20 Вересня 2017 року, 21:09

582 0

Бажаю доброго вечора, подорожній! Пропоную тобі покласти у прохолодне місце свій інвентар та присісти біля багаття, адже магістр таємної магії Ранарус Заклятрон переклав ще одну мальовану працю — «Ноченароджені — Сутінки Сурамара».

Розповідає вона про ноченароджених — ельфів, зовнішній вигляд яких змінився завдяки дії Нічного джерела. Його створили високонароджені ельфи за допомогою одного із Колон Творіння, який зберігався в місті Сурамар. Завдяки джерелу вдалося закрити портал Палаючого Легіону, через який демони збиралися пролізти на Азерот та здійснити зловісний задум грішника Сарґераса.

World of Warcraft

Особливості сюжету

Одного дня до володарів ноченароджених навідався Ґул’дан із паралельного виміру. В ту темну ніч загинули десятки, а дехто назавжди втратив свої домівки, родини та відправився у вигнання.

Комікс розповість про те, що стається з ноченародженими, якщо вони покидають територію охоплення Нічного джерела та прояснює частинку історії однієї локації на Розколотих островах — міста Сурамар.

World of Warcraft


Якщо ти не знаєш, який формат обрати, пропоную тобі цю записку. Вона вкаже вірний формат, який задовольнить
саме тебе.

Від себе додам, що українізація World of Warcraft триває, а тому ти можеш запропонувати свою допомогу в спільноті на Facebook, у Twitter та Instagram. В останній соціальній мережі часто публікуються красиві картини, які колекціонувалися магістром таємної магії Ранарусом Заклятроном десятиліттями.

По скрипту. Окрема подяка студії «Ворон» за допомогу в перекладі та тестуванні оформлення.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу

Подорожній, на адресу твоєї пошти будуть накладені сильні чари, тому її ніхто не побачить
Обов’язкові поля позначені *