Українізація всесвіту Warcraft набирає обертів!

Комікс «Маґні — Камінне серце»

14 Вересня 2017 року, 00:18

1968 0

Захопившись українізацією World of Warcraft мені на думку прийшла приваблива ідея — почати переклад коміксів, які поклали початок історії доповнення «Легіон». Відомо, що найважче завдання — наважитися. Завдяки українським спільнотам «Ворон» та «Третій Паралелі», які займаються перекладом витворів масової культури на українську мову, мені вдалося здобути потрібні знання, щоби здійснити свій план.

Комікс «Камінне серце» присвячений історії Маґні Бронзобородого. Колишній король дворфів розтрощив кам’яне кайдання завдяки поклику титана, душа якої розвивається в планеті Азерот, неначе в лоні матері. Саме так, наш вельмишановний титан — дівчинка, і комікс про події в Залізогарті тому доказ. Годі мені квапити події, подорожній. Якщо ти досі не прочитав англійську чи російську версії першої історії, яка входить у цикл мальованих повістей подій «Легіону», пропоную тобі оцінити працю, перекладену та оформлену магістром таємної магії Ранарусом Заклятроном.

Українізація всесвіту Warcraft набирає обертів!

Буду вдячний, якщо ти залишиш відгук про мою роботу. Ціную обґрунтовану критику, тому не соромся залишати її, коментуючи цей запис, чи написавши свою думку під посиланнями у Фейсбуці, Твіттері або Інстаґрамі. До речі про останню соціальну мережу — там частенько публікуються красиві малюнки від різних художників світу, присвячені World of Warcraft, тому буду вдячний, якщо ти нажмеш на кнопочку “Підписатися” і слідкуватимеш за новинами “Коло вогнища” ще й там.

Українізація всесвіту Warcraft набирає обертів!

Дещо про «читалики»

Для перегляду файлів із розширенням «.cbr» на платформах Android чи iOS пропоную програму ComicRack. Вона досить зручна та приємна для досвідчених читачів коміксів. Завдяки ній можна давати оцінки та відгуки коміксам, і надсилати їх на сервери додатку. Для персональних комп’ютерів чудово підійде програма CDisplayEx Comic Book Reader. Теж доволі крута штукенція, яка користується популярністю серед читачів.

Якщо ж ти шанувальник формату «.pdf», люто рекомендую популярну платформу Google Books від однойменної компанії. Там красива анімація, яка створює атмосферу читання справжньої матеріальної книги.

Залишайся «Коло вогнища», адже магістру таємної магії Ранарусу Заклятрону завжди є, що розповісти. Подорожні часто діляться історіями в тавернах, які оповів гном-маг біля одного з багать Азероту, Позамежжя, Дренору чи Арґусу.

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу