Третій комікс ланцюжка «До навали Легіону» українською — «Високогір’я — Розколота гора»

Комікс «Високогір’я — Розколота гора»

27 Вересня 2017 року, 16:48

991 0

На Розколотих островах гордо простягнувся височезний та довжелезний кряж — Високогір’я. З давніх-давен на цих землях у мирі проживали племена тауренів та дроґбарів. Високогорці споконвіків несли на своїх плечах важливу місію — захист Молота Хаз’Ґорота. Ця реліквія — один із Колон Творіння, який залишили титани на Азероті для зберігання миру та процвітання життя. Відомо, що Молот несе безмежну силу, здатну розтрощити вагому частину в’їдливо-зеленої сили — Палаючого Легіону.

Та одного дня, коли армія Сарґераса знову вдерлася на Азерот, племена тауренів та дроґбарів розкололися. Одні виступали за те, щоб віддати реліквію титанів захисникам, у ролі яких виступають герої Азероту. Інші ж бажали використати один із Колон Творіння для захисту Високогір’я від армії демонів.

World of Warcraft

Що далі?

Комікс «Високогір’я — Розколота гора» розповідає про події, які сталися за декілька місяців до висадки сил Альянсу та Орди на Розколотих островах. Після прочитання мальованої історії пропоную пройти ланцюжок завдань Високогір’я, який докладніше знайомить із кожним племенем — Високогорців, Річкової Гриви та Кривавого Тотема.

World of Warcraft

Наступного тижня вийде заключна частина категорії мальованих історій World of Warcraft  «Син Вовка». Тож слідкуй за сайтом та соцмережами Facebook, Instagram, і Twitter, щоб якомога швидше отримати український переклад. Дякую, що залишаєшся «Коло вогнища»!

По скрипту. У здійсненні перекладу допомагала студія перекладу коміксів «Ворон».

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу