Крайня мальована історія World of Warcraft — «Андуїн — Син Вовка»

Комікс «Андуїн — Син Вовка»

14 Жовтня 2017 року, 11:12

1439 0

Давненько я не грівся «Коло вогнища», але, як бачу, воно все ще горить! Це сильно тішить крихітну душу гномського мага Ранаруса Заклятрона. Сподіваюся, тобі було весело в галереї картин та в офіційній спільноті на Фейсбуці. Та, зараз не про це. Я прибув, щоб розповісти останні новини.

Недавно прогриміло Хмільне гуляння, тому спирту з мого маленького тіла хоч зараз ковшем черпай. Саме зі цієї причини мене довго не було. Але вибачатися нема перед ким — я впевнений, ти також побував у компанії веселих п’яничок. Декого зі завсідників «Коло вогнища» я особисто зустрічав за келихом елю! З одним чолов’ягою мені вдалося поспілкуватися на тему мальованих історій. Він казав, що з нетерпінням чекає нової частини, а я просиджую штани на ярмарку, п’ю міцне вариво та й взагалі — займаюся незрозуміло чим! Тоді ці слова не на жарт труснули мою черепну коробку, і я побіг винаймати номер у найближчій таверні. «По пиці демону» — ось чудове місце для ночівлі. Щоб дістатися туди, прийшлося покликати на допомогу мою подругу Хромі, яка сильно любить гратися із часом, адже таверна знаходилася в Тераморі до того, як його розгромили кляті орки Ґарроша Пеклокрика.

Warcraft

Андуїн відправляється в подорож

Протверезівши, я сів за переклад та оформлення, щоб тобі було приємніше читати мальовану історію «Син Вовка». Комікс так називається не дарма, адже розповідає про пригоди Андуїна Рінна, нового короля Штормовію після гибелі його батька (у мальованій історії та всесвіті Warcraft — «Вовк») на Розколотих островах. Столицю Альянсу відвідує загадковий солдат, якого ніхто й ніколи не бачив, та розповідає приємні новини — «Війну закінчено!» Втім, далі події були не такими барвистими, як могло здатися з першого погляду.

Warcraft

Мальована історія «Андуїн — Син Вовка» востаннє підводить читача за крок до подій доповнення «Легіон». Ключовою відмінністю від інших коміксів World of Warcraft є розповідь про те, що залишалося за границями нашої свідомості до патчу 7.3 та аудіодрами «Тисяча років війни». Це сокровенне — древня війна між Великими — Світлом та Темрявою. Тисячолітня битва ще раз доводить, що кожна істота прагне влади. І задля того, щоб добитися її, потрібно уміти здійснювати кардинальні вчинки незалежно від того, за яку сторону вона бореться — Добро чи Зло. Хоча два останні поняття — теж доволі суб’єктивні для кожного з нас.


По скрипту:
у здійсненні перекладу допомагала студія «Ворон».

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу