Читати чи завантажити комікс «Вітрогін - Три сестри» World Of Warcraft

Комікс «Вітрогін — Три сестри»

12 Червня 2018 року, 21:32

1457 0

Третя мальована історія, що розповідає про чергову спробу возз’єднання втраченої у Великій Позамежній Темряві династії Вітрогонів, нарешті «Коло вогнища». На її переклад та оформлення пішло трохи більше часу, ніж на всі попередні частини, адже сюжет коміксу «Вітрогін — Три сестри» розміщений аж на 22 сторінках!

Аллерія Вітрогін повернулася на Азерот через тисячу років блукання Великою Позамежною Темрявою в спробі відшукати предвічне зло — Палаючий Легіон, — знищити та обрубати його коріння. Сьогодні армії грішного титана Сарґераса прийшов кінець завдяки Армії Світла, героям Азероту та самій Аллерії. Тому найстарша сестра Вітрогонів має час, щоби присвятити його відновленню втрачених родинних зв’язків. Вона пише листа обом своїм сестрам із проханням розчистити дорогу до їхнього сімейного маєтку — Шпилю Вітрогонів, у якому сестри провели найщасливіші роки свого життя. Сьогодні Шпиль тоне в оточені військ Скари. Вождь Орди, Сильвана Вітрогін, та наймолодша сестра — Веріса Вітрогін, — яка обіймає посаду головнокомандуючої ловців Срібносвіту, погоджуються на зустріч.

Читати чи завантажити комікс «Вітрогін - Три сестри» World Of Warcraft

На сестер чекає випробування — дорогою до Шпиля їм доведеться зіткнутися з небезпеками сьогодення, а також зустрітися з привидами минулого, які дадуть відповідь на запитання, що турбує кожну з них: час та нещастя остаточно розділили їх, чи, незважаючи ні на що, вони досі залишаються сім’єю.

Читати чи завантажити комікс «Вітрогін - Три сестри» World Of Warcraft

Комікс «Вітрогін — Три сестри» з’явився на офіційному сайті World of Warcraft, і розповсюджується безкоштовно компанією Blizzard Entertainment. Українською мовою цю мальовану історію перекладено командою «Коло вогнища». Приємного прочитання!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу