Комікс «World of Warcraft — Мехаґон» українською онлайн і завантажити PDF та CBR

Комікс «Мехаґон»

28 Червня 2019 року, 22:25

1916 0

Четвертий мальопис із циклу «Battle for Azeroth» розповідає про підземне залізне місто мехагномів... Мехаґон! Там живе (?) добрий (?) народ, який має намір дарувати щось неймовірно цінне для усіх смертних.

Мехаґон — король мехагномів Мехаґона

Маленький, але досвідчений та наполегливий (а ще весь у шрамах) гном Керво-Дослідник на своєму літальному апараті (читай — «гірокоптері») відправився в небезпечну подорож. Він збирається знайти підземне місто древніх предків його народу — мехагномів (кажуть, у них залізна шкіра!). Вони знають секрет вічного життя й абсолютного безсмертя. Але гірокоптер Керво не витримує удару блискавки й звуку грізного грому, двигун втрачає оберти, а пропелер... ой, краще цього не казати. Єдине, що залишається бідному старику Керво-Досліднику — сподіватися, що водяна гладінь (яка не гладінь зовсім через шалений шторм) не виявиться твердою, як високі й непорушні Дун-Морозькі пагорби.

Комікс «World of Warcraft — Мехаґон» українською читати онлайн

Що попереду у «Rise of Azshara»

Комікс «Мехаґон» вводить гравця в нову частину доповнення «Битва за Азерот» — адон 8.2 з назвою «Відродження Азшари» (з англ. — «Rise of Azshara»), до основного контенту якого входять локації Мехаґон та Нажатар, що населені мехагномами та наґами відповідно. Ключовим персонажем міста древніх гномів стане король Мехаґон, тоді як сама королева Азшара, що вступила в домовленість зі Старим Богом Н'Зотом, представить героям Альянсу та Орди екзотичний Нажатар.

Комікс «World of Warcraft — Мехаґон» українською читати онлайн

Поки невідомо, чи видасть Blizzard Entertainment додатковий матеріал у вигляді мальопису, повісті чи новели про місцевість наґ. Тому цілком можливо, що весь сюжетний контент цієї локації буде поглинений гравцями в самій грі World of Warcraft. До слова, останнє доповнення «Битва за Азерот» наразі можна придбати за зниженою на 40% ціною.

Цей номер було підготовлено спільними зусиллями команди «Коло вогнища», а саме: Ранарусом Заклятроном (дякую Каззіксу Дрилекруту за поширення інформації) та архімагом Мартою. Також дякуємо команді «Третя Паралель» за створення обговорення у Telegram, де сидять чудові люди, які допомогли нам підібрати шрифт для третьої сторінки четвертого номера.

Вітається підписка на наш Youtube-канал, де ми викладаємо перекладені українською кінематики всесвіту Warcraft. Тримаймося на зв'язку. Завжди май при собі рацію!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу