Комікс «Маґні — Вісник» — читати онлайн чи завантажити у форматах PDF та CBR

Комікс «Маґні — Вісник»

31 Травня 2018 року, 20:09

909 0

Не пройшло й тижня з того моменту, як «Коло вогнища» з’явився переклад першого коміксу в арці «Battle for Azeroth» — «Джайна — Возз’єднання». Сьогодні Ранарус Заклятрон представляє твоїй увазі другу мальовану історію — «Маґні — Вісник»!

Читати третій комікс циклу «Битва за Азерот»: «Вітрогін — Три сестри»

Як ти вже міг здогадатися з ремарки, у коміксі розповідається про Маґні Бронзобородого, а саме — його сумну долю після «пробудження». Якщо ти забув, що було в першому коміксі про «кришталевого» короля — «Камінному серці», — пропоную прочитати його за цим посиланням. Сьогодні ж Азерот страждає від болючої рани, заподіяної їй грішним титаном Сарґерасом наприкінці сюжетного доповнення до World of Warcraft«Легіон». Маґні, як виявилося з перших сторінок нового коміксу, також відчуває цей біль. Окрім того, Азерот перестала спілкуватися з «кришталевим» королем — вона лише кричить від пекельних мук. Щоби врятувати планету та відновити втрачений зв’язок із душею титанки, що дрімає під земною поверхнею, Маґні відправляється до земного пролому в Сілітусі, над яким височіє меч Сарґераса.

Маґні Бронзобородий у новому коміксі «Маґні – Вісник»

У «Маґні — Вісник» автор історії Метт Барнс розповідає про минуле короля Залізогарту, а також уперше представляє фанатам World of Warcraft його дружину — Еймір. Невеличка порада: уважно слідкуй за вигуками та звуками, прописаними в коміксі. Адже саме завдяки їм черстве серденько магістра таємної магії Ранаруса Заклятрона розчулилося, а з його очей потік струмок скупої сльози.

Маґні Бронзобородий та Мойра Тауріссан у новому коміксі «Маґні – Вісник»

Комікс «Маґні — Вісник» з’явився на офіційному сайті World of Warcraft, і розповсюджується безкоштовно компанією Blizzard Entertainment. Українською мовою цю мальовану історію перекладено командою «Коло вогнища». Приємного прочитання!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу

Подорожній, на адресу твоєї пошти будуть накладені сильні чари, тому її ніхто не побачить
Обов’язкові поля позначені *