Комікс «Маґні — Вісник» — читати онлайн чи завантажити у форматах PDF та CBR

Комікс «Маґні — Вісник»

31 Травня 2018 року, 20:09

1080 0

Не пройшло й тижня з того моменту, як «Коло вогнища» з’явився переклад першого коміксу в арці «Battle for Azeroth» — «Джайна — Возз’єднання». Сьогодні Ранарус Заклятрон представляє твоїй увазі другу мальовану історію — «Маґні — Вісник»!

Читати третій комікс циклу «Битва за Азерот»: «Вітрогін — Три сестри»

Як ти вже міг здогадатися з ремарки, у коміксі розповідається про Маґні Бронзобородого, а саме — його сумну долю після «пробудження». Якщо ти забув, що було в першому коміксі про «кришталевого» короля — «Камінному серці», — пропоную прочитати його за цим посиланням. Сьогодні ж Азерот страждає від болючої рани, заподіяної їй грішним титаном Сарґерасом наприкінці сюжетного доповнення до World of Warcraft«Легіон». Маґні, як виявилося з перших сторінок нового коміксу, також відчуває цей біль. Окрім того, Азерот перестала спілкуватися з «кришталевим» королем — вона лише кричить від пекельних мук. Щоби врятувати планету та відновити втрачений зв’язок із душею титанки, що дрімає під земною поверхнею, Маґні відправляється до земного пролому в Сілітусі, над яким височіє меч Сарґераса.

Маґні Бронзобородий у новому коміксі «Маґні – Вісник»

У «Маґні — Вісник» автор історії Метт Барнс розповідає про минуле короля Залізогарту, а також уперше представляє фанатам World of Warcraft його дружину — Еймір. Невеличка порада: уважно слідкуй за вигуками та звуками, прописаними в коміксі. Адже саме завдяки їм черстве серденько магістра таємної магії Ранаруса Заклятрона розчулилося, а з його очей потік струмок скупої сльози.

Маґні Бронзобородий та Мойра Тауріссан у новому коміксі «Маґні – Вісник»

Комікс «Маґні — Вісник» з’явився на офіційному сайті World of Warcraft, і розповсюджується безкоштовно компанією Blizzard Entertainment. Українською мовою цю мальовану історію перекладено командою «Коло вогнища». Приємного прочитання!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу