Комікс «Джайна — Возз'єднання» — читати онлайн чи завантажити у форматах PDF та CBR

Комікс «Джайна — Возз’єднання»

27 Травня 2018 року, 23:08

2263 0

Згідно з історією «Легіону», Джайну Праудмур розробники дуже вдало ховали. Сьогодні стало відомо, де даларанівська чаклунка була та чим займалася протягом двох років.

Джайна Праудмур, кажуть, ховалася від посторонніх очей на нашому рідненькому Азероті, поки Альянс та Орда святкували перемогу над Палаючим Легіоном. Чаклунка зосередилася на своєму минулому для того, щоби знайти себе в цьому світі та зрозуміти, що спричинило цілу чергу невдач — смерть брата, вбивство батька, зраду Альянсу Ордою за часів Ґарроша та знищення Терамора. Вона повернулася до своєї зруйнованої фортеці — єдиного бастіону людства на обширі Калімдору, — що після геноциду її народу колишнім вождем Орди Пеклокриком стала останньою краплею до видозміни свідомості Джайни.

Джайна Праудмур у новому коміксі "Джайна - Возз'єднання"

Мальована історія «Джайна — Возз’єднання» — це повість, присвячена не лише чаклунці, яку дехто з нас любить, а хтось — ненавидить. Вона ще і про людей Кул-Тірасу та їхнє ставлення до єдиної доньки Деліна Праудмура. Окрім цього, комікс чудово справляється зі завданням «розповісти двома словами про того чи іншого персонажа». І, хоч про сім’ю Крондалів (англ. Waycrest family) згадали лише поспіхом, стає одразу зрозуміло, що її члени потрапили в скрутне становище. Леді Попелокрила (англ. — Ashvane) також «чудово» представить себе перед читачем. Гадаю, ти ще довго пам’ятатимеш цю «голку в сраці».

Джайна Праудмур у новому коміксі "Джайна - Возз'єднання"

Комікс «Джайна — Возз’єднання» з’явився на офіційному сайті World of Warcraft, і розповсюджується безкоштовно компанією Blizzard Entertainment. Українською мовою цю мальовану історію перекладено командою «Коло вогнища». Приємного прочитання!

Схожі публікації

Коментарі

There are no comments

Листівка часу